Swift

Debiuty Kulturystyczne i Fitness 2019 Wyniki PZKFiTS Targi ESP Gdańsk


Debiuty 2019 za nami co oznacz, że sezon wiosenny właśnie się rozpoczął. Przeglądając relację stwierdzam, że w tym roku poziom był bardzo wysoki dzięki czemu tegoroczni debiutanci mogą sporo namieszać w następnych imprezach.

Jak co roku frekwencja oszołamia, mnóstwo startujących w każdej kategorii i jeszcze więcej zwiedzających targi ESP. Połączenie targów i zawodów to strzał w dziesiątkę. 

Nie przedłużając oto wyniki, bo po nie prawdopodobnie wszedłeś w ten wpis ;)


Kulturystyka klasyczna mężczyzn 180 cm
1 Łukasz Wanat Kaława
2 Patryk Flis Biłgoraj
3 Pawel Zander Wrocław

Kulturystyka klasyczna mężczyzn powyżej 180 cm
1  Przemysław Majewski Skarżysko-Kamienna
2  Damian Smolira Krupe
3  Paweł Jankowski Główczyce

Kulturystyka klasyczna mężczyzn OPEN
Łukasz Wanat Kaława

Fitness sylwetkowe kobiet
1 42 Wiktoria Karczyńska Sopot
2 41 Justyna Kozłowska Iława
3 43 Dominika Liro-Linowska Berlin

Fitness atletyczne kobiet
1  Anna Piotrowska Szczecin
2  Karolina Kon-Cedrowska Warszawa
3  Bożena Szeure Pyskowice

Fitness plażowe mężczyzn 174 cm
1  Bartosz Bartkowski Gostynin
21 Adrian Nowak Poznań
3  Paweł Grabiec Pszów

Fitness plażowe mężczyzn 178 cm
1  Tomasz Kieliszek Warszawa
2  Maciej Brysk Warszawa
3  Paweł Jastrzębski Lutomia Górna

Fitness plażowe mężczyzn 182 cm
1  Daniel Grzybowski Góra Kalwaria
2  Łukasz Kucharczyk Lublin
3  Sebastian Łoń Wyszków

Fitness plażowe mężczyzn powyżej 182 cm
1  Hubert Stawicki Warszawa
2  Paweł Krawiec Ligota
3  Łukasz Nędzka Kraków

Fitness plażowe mężczyzn OPEN
Bartosz Bartkowski Gostynin

Fit model kobiet
1  Barbara Modrzejewska Racibórz
2  Dominika Bilska Pruszków
3  Kristina Zhamgaryan Poznań

Wellness fitness kobiet
1  Marta Brzezińska Warszawa
2  Magdalena Szulc-Tarach Warszawa
3  Paulina Kwiatkowska Żyrardów

Kulturystyka mężczyzn 70 kg
1  Rafał Ostrowski Kiekrz
2  Tomasz Leśniewski Knurów
3  Maksymilian Frankiewicz Poznań

Kulturystyka mężczyzn 75 kg
1  Szymon Czajkowski Warszawa
2  Kamil Damięcki Olsztyn
3  Roland Tłuścik Kraków

Kulturystyka mężczyzn 85 kg
1  Maciej Stachowicz Oława
2  Marcin Dyka Katowice
3  Adam Janowiec Żory

Kulturystyka mężczyzn powyżej 85 kg
1  Mateusz Nasalski Bydgoszcz
2  Krzysztof Kryspin Ełk
3  Ireneusz Żywiołek Koziegłowy

Kulturystyka mężczyzn OPEN
Mateusz Nasalski Bydgoszcz

Bikini fitness kobiet 163 cm
1  Weronika Kubik Międzyrzecz
2  Ewa Menzel Jarocin
3  Kamila Skwarczyńska Tychy

Bikini fitness kobiet 168 cm
1  Vanessa Skibińska Włocławek
2  Ewelina Weiss Włoszakowice
3  Karolina Kiszel Ruda Śląska

Bikini fitness kobiet 172 cm
1  Paulina Zawłocka Czeladź
2  Joanna Wróblewska Wrocław
3  Patrycja Marciniak Świebodzin

Bikini fitness kobiet powyżej 172 cm
1  Anna Setlak Rzeszów
2  Patrycja Migdał Szczecin
3  Patrycja Chomiuk Kolembrody

Bikini fitness kobiet OPEN
Anna Setlak Rzeszów


Fitness plażowe atletyczne mężczyzn
1  Vladyslav Urnyshev Poznań
2  Rafał Kopczewski Białystok
3  Krystian Praski Dziadowa Kłoda

Classic Physique mężczyzn
1  Krzysztof Szynal Jasło
2  Bartłomiej Wyligała Londyn
3  Łukasz Topolski Zgorzelec

Gratuluje zwycięzcom i życzę dalszych sukcesów, to dopiero początek ;)

Zobacz również

0 komentarze