Swift

Recenzja suplementów MYPROTEIN opinie -białko, kreatyna, krople smakowe i przed treningówka.

Witam wszystkich.

Jesteśmy w UE. Rynki Europejskie są otwarte. Łatwo i bez wychodzenia z domu możemy kupować produkty z zagranicy. Postanowiłem przetestować produkty z Wielkiej Brytanii marki Myprotein.
W e-sklepie wybór jest ogromny.Wszystko jasno podzielone na kategorie. Strona w kilku językach (póki co nie ma polskiego) ale chyba to już nie stanowi bariery, angielski jest wszechobecny więc każdy sobie poradzi.
Przeglądając ofertę sklepu szukałem białka, ponieważ to co mam już się kończy. Niestety (albo i stety :) )
jak to bywa na samym białku się nie skończyło :)

Tak jak w temacie zakupiłem:
- Białko 2,5 kg - Impact Whey Protein. Bezsmakowe
 Impact Whey Protein
Dlaczego bezsmakowe? Ponieważ kupując np. czekoladowe zawartość białka zmniejsza się nawet o 8% więc jak dla mnie to dość sporo.  Oczywiście smak takiego białka jak dla mnie nie do zaakceptowania...Jeżeli ktoś pił ostrowie i dawał radę to i tu sobie poradzi. Ja musiałem dołożyć kilka funtów i kupić krople smakowe (o nich poniżej)
Tak jak pisałem smak słaby (liczyłem się z tym wybierając czyste). Rozpuszczalność w wodzie ok.parę machnięć shakerem i po krzyku. Piany praktycznie nie ma.

- Krople smakowe - Flavdrops Liquid Flavouring
Flavdrops Liquid Flavouring
Pierwszy raz spotkałem się z czymś takim dlatego nie mogłem się powstrzymać przed zakupem. "Magiczne" krople które zmieniają smak niedobrego białka w czekoladowego shakea. 10 kropli wystarcza na jedną porcję aby białko było już ok do picia. Oczywiście w smaku nie można tego porównać do mojego ulubionego białka z Hi-tec Whey c-6 ale i tak daje rade. Korzystając z 10 kropli na porcję taka buteleczka wystarczy na 100 razy. Wygodny dozownik pozwala łatwo wymierzyć odpowiednią ilość.

- Kreatynę (ester) - Creatine Ethyl Ester HCL
Creatine Ethyl Ester HCL
I tutaj jestem zawiedziony. Kreatyna przyszła strasznie zbrylona. Jak by opakowanie było nieszczelne i zawilgotniała. Nie wiem nawet czy ją jeść czy nie...Złożyłem reklamację w sklepie, mam dosłać zdjęcia i rozpatrzą czy naprawdę coś jest nie tak czy nie. Zobaczymy przy okazji jak sklep podchodzi do reklamacji z innych krajów. Odnośnie samej kreatyny to nie miałem nigdy cyklu na estrze więc nawet nie wiem czego się spodziewać. Mam nadzieję, że ta forma dobrze na mnie podziała i będę zadowolony z efektu.

- Przed treningówka Pulse V4 smak berry blast. Zapach po otwarci saszetki, mega! Bardzo intensywny, słodki, przyjemny zapach. Smak już nie taki rewelacyjny ale też ok. Tradycyjnie wziąłem ją około 1,5h po posiłku przed treningowym. Trening miałem 20 min później. Efekt? Pobudzenia nie było ale pompa i energia już na plus. Jeszcze nie spotkałem się z naprawdę dobrze pompującą przed treningówką, chyba ze mną jest coś nie tak...Ta w porównaniu do SAW, moim zdaniem lepsza.
 Pulse V4
Jeszcze tylko kilka słów odnośnie samego procesu zakupowego. Płacić można tylko kartą kredytową lub paypalem. Nie każdy ma taką możliwość więc jest to pewnego rodzaju bariera. Paczkę zamówiłem w niedzielę, w piątek dotarła do mnie.
Jeżeli proces reklamacji będzie poprawnie rozpatrzony będę z czystym sumieniem polecać zakupy z tego sklepu ponieważ cenowo wychodzi podobnie, a asortyment jest naprawdę bogaty.
Już niedługo kolejna recenzja suplementów. Zaglądajcie.
Myprotein


Zobacz również

0 comments