Swift

BPC-157 przygotowanie roztworu, przyjmowanie i działaniePopularne jest ostatnio stwierdzenie, że Peptydy do przyszłość medycyny ponieważ niosą bardzo wiele pozytywnych korzyści nie mając przy tym praktycznie skutków ubocznych… Jednym z nich jest BPC-157 czyli produkt, który wykorzystuje się w walce z wszelkiego rodzaju kontuzjami

Ponieważ od lat borykam się z przepukliną kręgosłupa i ból towarzyszy mi praktycznie non stop postanowiłem przetestować BPC na sobie. Od razu nadmieniam, że nie łudziłem się, że po tym środku przepuklina w magiczny sposób się wchłonie… Bądźmy realistami 😉

Wczoraj wieczorem przyjąłem ostatnią dawkę BPC-157 więc czas na małe podsumowanie.

Co to jest BPC-157, jak działa i po co się stosuje? 

Odsyłam do google, nie ma sensu kopiować Internetu 😉 Ja skupie się na bardziej praktycznych informacjach czyli jak rozpuścić, przechowywać, dawkować itd. Wszystko oparte na moim przykładzie.

Zanim jednak zacznę konkrety to trzy ważne kwestie. Po pierwsze: BPC-157 nie przepisze lekarz ani nie kupicie go w aptece.
Po drugie: popularna ostatnio wersja w tabletkach to również BPC-157 ale pomoże ona na problemy przewodu pokarmowego itd. Lecz w przypadku kontuzji iniekcja w możliwie najbliższą okolicę miejsca bólu to najlepsze rozwiązanie.
Po trzecie: warto kupować u sprawdzonego dostawcy aby nie kupić jakiegoś "gówna" Do niedawna Peptides UK było rzetelnym źródłem (chociaż ostatnio wiele się słyszy o oszustwach) ale w żeby nie przepłacać za przesyłkę z UK warto zamówić u sprawdzonego sprzedawcy w Polsce Anabolix Labs Jako chyba jedyni udostępniają badania swojego produktu więc dla mnie to wystarczający argument żeby im zaufać tym bardziej, że robiło je "normalne" laboratorium, a nie jakiś krzak.

Jak przygotować roztwór BPC-157 i odmierzyć odpowiednią dawkę

BPC-157 przychodzi w szklanej fiolce lecz jest w postaci stałej, nijak nadaje się do wstrzyknięcia. Należy przygotować roztwór o odpowiednim stężeniu aby móc odmierzyć odpowiednią dawkę, tak więc produkt nie nadaje się dla stereotypowego koksa bez mózgu bo trzeba trochę matematyki 😉 Moja fiolka miała 5mg (standardowy rozmiar, większość producentów tak to sprzedaje). Jednorazowa porcja to 250mcg. Aby uzyskać 20 porcji 250mcg należy do fiolki dodać 2ml wody bakteriostatycznej. Niestety o nią nie tak łatwo, a płyny do rozpuszczania zastrzyków są na receptę więc pozostaje jeszcze sól fizjologiczna, w której niestety mogą namnożyć się bakterie… Fiolkę i tak przechowujemy w lodówce co minimalizuje nico zagrożenie, ale ryzyko zawsze jest. W każdym razie 0,1ml tak przygotowanego roztworu to nasza porcja, którą należy przyjmować co najmniej 2 razy dziennie.

Jak przyjmować BPC-157

Do tego celu musimy zaopatrzyć się w strzykawki tak zwane "insulinówki". Do kupienia w aptece za parę groszy. Zastrzyk wykonujemy podskórnie tj łapiemy fałd skóry w dwa palce i w niego wbijamy igłę. Tak jak pisałem powyżej, im bliżej miejsca bólu tym skuteczniej. Przechowujemy w lodówce i uważamy aby nie mieszać roztworu zbyt gwałtownie. 

Jak długo przyjmować BPC-157

Jedna fioka starczy na 10 dni standardowego przyjmowania, warto jednak zakupić przynajmniej dwie fiolki. Po 20 dniach będzie już wiadomo czy kuracja przynosi oczekiwany efekt czy nie ma sensu dłużej przyjmować.

Moje spostrzeżenia

Tak jak pisałem, nie oczekiwałem 100% poprawy więc fakt, że dalej bolą plecy mnie nie rozczarował. Niemniej jednak ból nieco zmalał. Co ciekawe bezpośrednio po iniekcji przez kilka h następowało działanie przeciwbólowe które było rzeczywiście czuć (chyba że to magia umysłu i placebo). Powodem dla którego ból zmalał może być zmniejszenie stanu zapalnego, usprawnienie regeneracji tkanek oraz pozytywny wpływ BPC-157 na układ nerwowy.
Na Instagramie było sporo pytań o BPC więc mam nadzieje, że tutaj znajdziecie odpowiedź na większość z nich, jeśli coś jeszcze jest niejasne piszcie
Zobacz również

4 comments

 1. Nie polecam brać 250ug, ani brać codziennie.
  Dlaczego? BPC157 robi coś z ukł. dopaminergicznym: "zmula", jesteśmy senni.
  Po np. 3 dawkach możemy się spodziewać innego działąnia, lub niedzialania całej gamy środków: stymulantów, opiatów (!), etc.

  Uwaga przed ewentualnymi operacjami!
  Pamiętajcie też, że koniecznosc podania wam opiatów może być niezapowiedziana. To się używa do operacji. Opiaty po BPC15 przyjmowanym kilka dni pod rząd - nie działają przez ten okres x2.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Poza tym polecam. Wyleczylem tym 4mczną kontuzję barku.
   Przy złamaniu nadgarstka obrzęk trochę zszedł po 1h, także mniej bolało - ale skuteczniejsze na to było TB-500.

   Usuń
  2. Dziękuję za wartościowy komentarz, powiedz mi czy brałeś w formie iniekcyjnej czy w tabletkach?

   Usuń
 2. Bardzo wartościowy post! W przystępny sposób przekazuje informacje czym są oraz w jaki sposób przyjmować peptydy bpc 157 sklep

  OdpowiedzUsuń