Swift

Gear Whey Shock - opinie, białko po treningu?

Wszyscy, którzy już jakiś czas trenują wiedzą, że nie ma gorszego widoku niż ten ze zdjęcia...

Gear Whey Shock
Poprzednio pisałem o białku na noc, które smakowo było koszmarne więc tym bardziej taki widok przeraża.
Na szczęście jest mój zaprzyjaźniony sklep z odżywkami POWERX, który uratował mnie z opresji i podarował najlepszy prezent dla pasjonatów kulturystyki czyli białko :)
O sklepie POWERX pisałem już kiedyś. Świetne sklep zarówno stacjonarny jak i online. Bardzo dobre ceny, super obsługa i przede wszystkim doskonałej jakości asortyment. Wszystkich, którzy nie znają sklepu zapraszam na http://powerx.pl/
http://powerx.pl/
Na wstępie powiem, że nie miałem okazji wcześniej testować produktów tej firmy. Tym bardziej byłem ciekawy jaki okażę się ten produkt.

Składem białko wiele się nie wyróżnia, mieszanina koncentratu i hydrolizatu. Dość duża ilość węglowodanów, która w tym wypadku przekłada się na dobry smak. Jestem wiernym fanem czekoladowego białka, tym razem mam waniliowy smak więc nie jest do końca obiektywny ale wydaje mi się, że jest naprawdę ok. Tym co zwróciło moją uwagę jest Aminogen®
Jak podają strony:
Kompleks enzymów proteolitycznych pozyskiwanych z grzybów Aspergillus niger i Aspergillus oryzae, opatentowany przez firmę Triarco Industries, Inc. Przeprowadzone badania potwierdzają, że kompozycja produktów z dużą zawartością białka z mieszanką Aminogen® zwiększa absorbcję aminokwasów do krwiobiegu do 100%*.

Wartość energetyczna w 100 g:   389,00 kcal
Białko                                   71,00 g
Węglowodany                            8,00 g

Tłuszcz                                       8,00 g

Białko w proszku jest moim podstawowym źródłem protein w każdym śniadaniu, dodaje je do płatków owsianych. Poza tym 40 gramów wypijam wraz z węglowodanami po każdym treningu. Przy trzech treningach w tygodniu takie opakowanie powinno starczyć mi  na około 7 tygodni.

Ciężko jest opisać efekty po białku, to nie kreatyna, ważnym jednak jest dobra rozpuszczalność GEAR-a oraz brak piany.
Czy Gear Whey Shock zdetronizuje Whey C-6 i będzie moją ulubioną odżywką białkową? Zobaczymy jak skończę opakowanie.


Zobacz również

1 komentarze

  1. Polecam szczególnie dla początkujacych 1,5 miarki na porcje i jest ok :)

    OdpowiedzUsuń