Swift

FITNESS AUTHORITY Xtreme NAPALM Opinie - Mocna przed treningówka

Nie masz sił na trening? Praca daje Ci w kość? Może zarywasz noce przez małe dziecko. Czy to są powody do odpuszczenia treningu? NIE! Jeżeli brak Ci sił spróbuj NAPALM od FA.
Pisałem niedawno o paczce od sklepu PowerX, który wysłał mi suplementy około treningowe.
Od tamtego czasu przed każdym treningiem biorę miarkę NAPALMU. Wystarczy 10g aby trening był na bardzo wysokim poziomie!
Na rynku jest wiele przed treningówek, które poprawiają komfort treningu. Jedne pobudzają, inne zwiększają tak zwaną pompę mięśniową jeszcze inne zwiększają wytrzymałość ale na mnie większość z nich nie  działa...Ta robi dobrą robotę. 
Najważniejszą rzeczą przy teście suplementów tego typu jest posiłek przed treningowy oraz odpowiednia przerwa pomiędzy nim, a treningiem!
Żeby nie wiem jaki był skład, jeżeli zjesz przed siłownią kapuśniak od mamy i za 15 min weźmiesz NAPALM nie poczujesz efektu...(Chyba jeszcze nie pisałem nigdy o posiłkach około treningowych, kiedyś napiszę na bank) grunt to odczekać przynajmniej 1,5 godziny przed spożyciem jakiejkolwiek przed treningówki. Jeżeli czujesz pełność w żołądku to 2 cy 2,5 godziny również będzie ok. Wtedy dopiero zobaczysz czy suplement działa.

Skład oraz "marketingowy" opis możecie przeczytać tutaj>>> Ja bez zbędnego owijania w bawełnę:
Pobudzenie na plus
Pompa lepsza
Skupienie na plus
Wytrzymałość neutralnie
Smak chemiczny
Rozpuszczalność ok, lekki osad jak np. w bcaa

Teraz jeszcze żeby nie było tak kolorowo, co jest lepsze od wyżej opisanego napalmu? NAPALM w Shotach! Jeszcze więcej kofeiny więc nosi człowieka na siłowni jak diabli. Mega mrowienie więc i Beta Alaniny więcej oraz wygodne dawkowanie. Smak straszny jak dla mnie ale na jeden łyk da się przeżyć. Tak więc polecam z czystym sumieniem!

Zobacz również

1 komentarze

  1. Zapraszamy do zakupów! Twój świat odżywek! Najlepsze ceny w sieci!

    OdpowiedzUsuń