Swift

GHRP-2 i CJC-1295 NO DAC - PEPTYDY - Jak rozrabiać? Jak dawkować? Jak dzielić dawki?

Peptydy Hormon wzrostu

GHRP-2 i CJC-1295 to sekretagogi (wydzielacze) naszego naturalnego hormonu wzrostu (GH) i stanowią najlepszą alternatywę dla "sterydów", chociaż podobnie jak inne mocniejsze środki, również te znalazły się na czarnej liście (pomimo, że można kupić je legalnie w naszym kraju) Komisja Antydopingowa zakazała stosowania sekretagogów GH w sporcie.

Nie będę się rozpisywać na temat budowy obu środków, każdy kto będzie chciał szybko znajdzie takie informacje w Internecie. Skupię się tu jedynie na najważniejszych korzyściach jakie płyną ze stosowania takiego stacku. Dlaczego mowa tu o połączeniu obu substancji? Ponieważ w duecie mamy efekt synergii co przekłada się na znacznie lepsze efekty takie jak:

- Pobudzenie wydzielania naturalnego hormonu wzrostu

- Wzrost tkanki mięśniowej

- Poprawa regeneracji

- Zwiększona synteza białek

- Wzmocnienie stawów

- Obniżenie poziomu cholesterolu we krwi

- Redukcja tkanki tłuszczowej

- Wzmocnienie układu odpornościowego

- Zwiększenie gęstości układu kostnego

Jak rozrabiać peptydy?:

Peptydy sprzedawane są w formie proszku, który należy rozpuścić w wodzie bakteriostatycznej (może to być płyn iniekcyjny lub sól fizjologiczna). Gotowy roztwór wstrzykujemy podskórnie (mała igła insulinowa, praktycznie bezboleśnie). Problem pojawia się w momencie przeliczenia ilości płynu do zawartości opakowania aby skutecznie porcjować zamierzoną dawkę. Jak to zrobić najłatwiej? Szybki kurs matematyki ;)

Zawartość butelki to 10mg substancji (zarówno GHRP jak i CJC są tak pakowane).
Jednorazowa porcja to 100mcg każdej substancji.
Dodając 2,5 ml wody jedna "kreska" na strzykawce insulinówce (1ml) da nam dokładnie 100mcg czyli żądaną porcję. Proste? Oczywiście, że tak! 
Oczywiście łączymy obie substancje dopiero podczas podania, przechowujemy osobno i odmierzamy odpowiednie dawki. 

Jak dawkować peptydy?

Zarówno GHRP-2 jak i CJC NO DAC mają dość krótki okres półtrwania, dlatego należy przyjmować je od 2 do 4 razy dziennie. Ponieważ wyrzut insuliny towarzyszący po posiłku "nie lubi" się z naszym naturalnym hormonem wzrostu warto przyjmować dawki z dala od posiłku np 3h po nim lub 1h-2h przed. Najlepsze pory to: po przebudzeniu, przed treningiem i przed snem. Jednorazowa dawka to około 100mcg każdej substancji, ale uzależniona jest ona od masy ciała.

Jak przechowywać peptydy?

Peptydy mają "delikatną" budowę więc od momentu przygotowania roztworu powinniśmy być ostrożni tj nie potrząsać buteleczką i przechowywać roztwór najlepiej w lodówce. W wodzie bakteriostatycznej i odpowiednich warunkach możemy taki roztwór przechowywać przez kilka tygodni. 

Badania, wiarygodność i bezpieczeństwo:

Na rynku pojawiło się sporo "firm" które mają peptydy, ale w mojej skromnej ocenie są 3, może 4 których wiarygodność powoduje, że kupił bym ich produkty. Nr jeden niewątpliwie jest BioLAB który co chwilę publikuje badania i przedstawia deklarowaną jakość na papierze. Dla mnie to argument nie do podważenia, a wpisując kod "blogkulturystyczny" macie dodatkowy rabat więc korzystajcie ;)

GHRP-2 i CJC-1295 NO DACZobacz również

0 comments