Swift

Metasport.pl ­- wiedza to kluczowy czynnik sukcesu przy treningu indywidualnym

W dzisiejszym świecie wielu z nas wydaje się, że są przygotowani do podejmowania mądrych decyzji dotyczących zdrowia własnego i swoich najbliższych. Jednak wymaga to od nich dużej wiedzy, zaczerpniętej nie tylko z losowych stron internetowych, ale przede wszystkim z wiarygodnych źródeł.

Jak w większości przypadków sprawdzi się tutaj stwierdzenie lepiej zapobiegać niż leczyć. W tematyce zdrowia nie jest to przenośnia, a porada dosłowna. Lepiej zawczasu dobrze zadbać o swój organizm prowadząc zdrowy tryb życia i świadomie przygotowując posiłki, które w sposób naturalny pozwolą nam utrzymać organizm w dobrej kondycji. Tak naprawdę istnieje niewiele chorób, w których właściwa dieta nie działałaby zapobiegawczo, leczniczo lub przynajmniej kojąco. Odpowiednie odżywianie i regularne ćwiczenia odgrywają ogromną rolę w przypadku chorób serca, nowotworów czy zapaleniu stawów, ale również pomagają walczyć ze stresem, bezsennością, bezpłodnością, brakiem energii, a także agresją.

Zdrowy tryb życia jest dobry dla każdego, jednak w zależności od efektów jakie chcielibyśmy osiągnąć lub schorzeń, którym chcielibyśmy zapobiegać trzeba zwrócić uwagę na coś innego. Plan diety i treningów powinien być inny dla każdego - indywidualny. To klucz do sukcesu.
Osoby planujące wprowadzić do swojego życia ćwiczenia oraz zdrową dietę, powinny szukać porad tylko w sprawdzonych źródłach. Najlepszym rozwiązaniem w tym wypadku jest nawiązanie współpracy z trenerem osobistym. Pozwoli to zaoszczędzić dużo czasu i da pewność, że realizowany plan treningowy jest  dopasowany specjalnie dla nich i wykonywany bez błędów.

Natomiast, w przypadku osoby już ćwiczącej, warto zastanowić się nad trenerem w momencie gdy:
1. Efekty nie są widoczne.
2. Trening jest za mało intensywny.
3. Brakuje nam systematyczności.
4. Brakuje nam ochoty na ćwiczenia.

Powyższe problemy to bez wątpienia wskazówka, że coś jest wykonywane niepoprawnie. Dobrze dobrany trening nie powinien wywoływać takich odczuć. Nawiązanie kontaktu z Personal Trainerem na tym etapie również jest wskazane. Wcale nie jest jeszcze za późno na poprawki dotyczące własnego treningu.

Współpracę z trenerem osobistym warto zawsze traktować jako nieodłączną część treningów. Zrozum to, jeżeli zależy Ci na swoim zdrowiu, kondycji oraz długotrwałych efektach.

Indywidualne rozwiązania dla każdego - kobiet, mężczyzn, osób młodych, zapracowanych, ćwiczących od czasu do czasu czy trenujących regularnie określoną dyscyplinę sportu dostarcza innowacyjna platforma MetaSport.pl

Została ona stworzona z myślą o trenerach osobistych i osobach, które chcą trenować. Jest to miejsce, którego do tej pory brakowało w polskim Internecie. Wszyscy profesjonalni trenerzy mogą tam zaprezentować swoje usługi w bardzo czytelny sposób i nawiązać współpracę z osobami poszukującymi Personal Trainera. Dodatkowo, dodając porady, artykuły i autorskie treningi na MetaSport.pl rozbudowują oni swoje portfolio. Każda taka aktywność jest doceniana przez użytkowników platformy, ponieważ świadczy ona o autentyczności oraz profesjonalizmie zarejestrowanego trenera.

Takie narzędzie świetnie się sprawdza także z punktu widzenia osób trenujących. Nie będą oni musieli wybierać na “chybił trafił”, albo poświęcać dużej ilości czasu, żeby znaleźć idealnego trenera osobistego. Na MetaSport.pl zrobią to bardzo szybko. Wystarczy skorzystać z wyszukiwarki, aby znaleźć kilku kandydatów na to miejsce. Przedstawione wyniki można w bardzo szybki sposób porównać między sobą i wybrać najlepszego trenera personalnego.

Dla osób, które chcą ćwiczyć indywidualnie, ale nie mają możliwości nawiązania współpracy z trenerem personalnym, platforma także dostarcza optymalne rozwiązanie. Są to moduły wirtualnego trenera i dietetyka. Całkowicie intuicyjne, profesjonalne i łatwo dostępne narzędzia. Wystarczy, że użytkownik uzupełni dane o sobie, a one dobiorą spersonalizowany plan treningowy i dietę.

Nie tylko wymienione powyżej funkcje, ale także wiele więcej każdy użytkownik platformy znajdzie również w aplikacji mobilnej MetaSport.pl Spełnia ona rolę przypominajki, poradnika, a także indeksu wartości odżywczych, który znajduje się zawsze pod ręką. Jest to narzędzie kontaktu z trenerem personalnym oraz dziennik wyników. Całkowicie automatyczny i dostępny z poziomu każdego smartfona!

Jak zacząć?
To proste! Wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej MetaSport.pl i wybrać rodzaj konta, jakie nas interesuje:
1. Dla trenera
2. Dla trenującego
Następnie trzeba postępować według kolejnych wskazówek i cieszyć się swoim kontem użytkownika MetaSport.pl.
Nawet niewielkie zmiany w sposobie życia i odżywiania mogą mieć ogromny wpływ na zdrowie.
Z MetaSport.pl Dowiesz się co powinieneś zrobić!

DOTACJE NA INNOWACJE – Inwestujemy w Waszą przyszłość.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego


Zobacz również

0 komentarze