Swift

Black Friday! Najlepsze ceny z wyprzedaży! Raj dla sknerusów

Wszyscy, którzy mnie znają i czytają wiedzą, że nie lubię  wyrzucać pieniędzy w błoto, stąd tyle u mnie wpisów porównujących suplementy takie jak bcaa, witaminy czy inne life hack-i na to by oszczędzić parę groszy.
Nie mogłem przejść obojętnie wobec nadchodzącego Black Friday! Praktycznie każdy sklep przygotował coś specjalnie na ta okazję. Nie chodzi tu tylko o suple, ale również akcesoria treningowe czy ubrania.

Nie mam żadnego kontraktu sponsorskiego, nie jest promotorem żadnej marki więc nie musicie doszukiwać się żadnego naciągania. Zawsze polecam szukania sklepów z najlepszymi cenami na Ceneo, tak samo jest i tym razem. Link do oferty poniżej, wystarczy kliknąć w baner.


Jak kupicie coś ciekawego w dobrej cenie to chwalcie się w komentarzu, chętnie zobaczę co upolowaliście J Ja również będę szukał wyprzedaży, szczególnie ubrań, bo zniszczyłem większość ciuchów a treningi więc trzeba uzupełnić braki w szafie.Zobacz również

1 comments

  1. Black Friday to ściema dla naiwnych. Podwyższają miesiąc wcześniej ceny a potem w piątek zmniejszają i mamy promocje. Mam brata w stanach i wiem co mówie, tam to dopiero jest "black friday" u nas to kolejne oszustwo, jak cały ten kraj, wszyscy oszukują i ściemniają byle by tylko się szybko dorobić.

    OdpowiedzUsuń