Swift

Pomysły na prezenty walentynkowe

Źródło grafiki: google

Walentynki... jedni je kochają inni nienawidzą... Tak czy inaczej jeśli w ciągu roku jesteś mało romantyczny to warto chociaż w ten jeden dzień zrobić coś dla drugiej połówki ;)

Facet ma łatwiej... Kolacja, kino czy biżuteria to uniwersalne pomysły, gorzej w drugą stronę... Czym obdarować mężczyznę? Więc tym razem wpis typowo dla Kobiet zawierający kilka propozycji pomysłów prezentowych:

- SmartWatch. Nie wyobrażam sobie życia bez takiego gadżetu. Mała rzecz, a pozwala skutecznie monitorować aktywność w ciągu dnia. Nie będę polecał konkretnego modelu bo każdy lubi co innego więc odsyłam TUTAJ>> na pewno znajdziecie coś dla swojego partnera. Ja mam FitBit i jestem bardzo zadowolony.

- Odżywka białkowa. Białka nigdy za dużo, serio! Jeżeli ktoś miał by kupić mi butelkę dobrego trunku lub białko to wybrał bym to drugie bez wahania... Tak więc jest to uniwersalny prezent. TUTAJ>> lista sklepów żeby nie przepłacać, wystarczy wybrać ulubiony smak ;)

- Perfumy. Tutaj są dwie opcje... Można kupić ulubiony zapach swojego faceta lub pójść lekko pod prąd i wybrać taki jaki podoba się Tobie... Druga opcja lekko ryzykowna, ale to trochę jak z bielizną, która otrzymujecie od nas, nikt nie szuka wygodnej i ciepłej bielizny bezszwowej z froty, tylko seksownej w której będzie się nam podobać najbardziej więc i wy możecie być bardzie samolubne :D TUTAJ>> wszystkie zapachy świata, wystarczy wybrać najlepszą opcję dla siebie. 

- Patrząc na to co dzieje się na świecie nie można być już pewnym, że nie zamkną nas w domach po raz kolejny więc warto być przygotowanym na czarny scenariusz i pomyśleć o treningu w domowych warunkach. Mając regulowane hantle można wykonać naprawdę sporo ćwiczeń, a nie zajmują one dużo miejsca. Od dłuższego już czasu marzą mi się takie regulowane LINK>> Ok cena może już wysoko jak na prezent walentynkowy, ale dzięki regulacji będziecie mogły ćwiczyć również Wy więc może to pomysł na wspólny prezent? 

- Jeżeli powyższe pomysły nie przemawiają do Ciebie to Ceneo stworzyło swoją listę więc może tam wpadnie Ci coś w oko, oto LINK>>


Zobacz również

2 comments

  1. Ja dla swojej drugiej połówki kupiłam karnet na zajęcia grupowe na siłowni oraz zdjęcie w szkle 3d z grawerem. Był bardzo zadowolony a szczególnie z karnetu.

    OdpowiedzUsuń