Swift

Nowa aplikacja fitness - My Fit Bro

Masz dziś męczący dzień i wolałbyś poćwiczyć w domu? A może brakuje Ci motywacji do regularnych treningów? W takich sytuacjach zbawienne okazują się aplikacje fitness. Dziś przedstawię absolutną nowość - aplikację z dietą i gotowymi planami treningowymi, która pełni rolę elektronicznego trenera, dostępnego 24 godziny na dobę. 

Aplikacja My Fit Bro dedykowana jest miłośnikom sportów siłowych, zarówno początkującym, jak i zaawansowanym. Warto zaznaczyć, że projekt jest cały czas na etapie udoskonalania, dlatego też z każdym dniem przybywają nowe funkcjonalności.

Aplikacja jest prosta w obsłudze i bardzo intuicyjna, a założenie konta na stronie myfitbro.com jest bezpłatne. Na początek możesz skonfigurować swój profil, uzupełniając go m.in. o informacje na temat trybu życia jaki prowadzisz, a nawet wypełnić test osobowościowy.


Co ciekawe, możesz również wyznaczyć cel główny oraz cele poboczne. Ta funkcja jest szczególnie przydatna, jeśli masz ochotę śledzić swoje dalsze osiągnięcia sportowe.


My Fit Bro daje możliwość korzystania z narzędzi do tworzenia własnych planów treningowych i żywieniowych. Dodatkowo po skomponowaniu indywidualnego menu, aplikacja poda jego wartość energetyczną, jak również wartości odżywcze. Dzięki tej funkcjonalności możesz przygotowywać zdrowe i pełnowartościowe posiłki, a przy tym kontrolować swoją wagę.
Przydatną opcją jest także możliwość umieszczania w kalendarzu przygotowanych uprzednio planów treningowych oraz monitorowanie spożytych posiłków i wykonanych ćwiczeń. Ten moduł jest jednak nadal na etapie dopracowywania.


Jeśli chcesz być na bieżąco i śledzić nowe rozwiązania przygotowane dla użytkowników takie jak: e-learning czy opcję społeczności zrzeszającej trenerów, zarejestruj się na stronie myfitbro.com. Aplikacja webowa cały czas się rozwija, wkrótce dostępna będzie również aplikacja mobilna.


Zainteresował Ciebie ten artykuł? W takim razie koniecznie daj znać w komentarzu jakie są Twoje odczucia, a przede wszystkim  oczekiwania wobec tego typu aplikacji.
Zobacz również

0 komentarze