Swift

PCA Poland 2019 - Mistrzostwa Polski i Grand Prix znowu w Łodzi!

Kto był na zeszłorocznych zawodach organizowanych przez PCA Poland w Łodzi wie, że była to impreza na zupełnie innym poziomie niż większość zawodów organizowanych w naszym kraju. Nie chodzi mi tutaj o przygotowanie zawodników, choć i tego tutaj nie brakowało lecz o samą organizacje.
PCA Poland podniosło wysoko poprzeczkę, a to za sprawą miejsca w którym owe zawody się odbyły czyli Teatr Muzyczny w Łodzi. Wyjątkowe miejsce, nagłośnienie, oświetlenie... to wszystko sprawiło, że była to impreza wyjątkowa. Dodatkowym aspektem, który przyciągnął wielu startujących była wysokość nagród pieniężnych (miła odmiana do plastikowego pucharu i dyplomu jakie są nagrodami na większości imprez w naszym kraju) oraz fakt, że mogli startować zawodnicy ze wszystkich innych federacji.

W tym roku miasto Łódź będzie miało okazję ugościć federację PCA Poland przynajmniej dwa razy:

Niedługo, bo już 4 maja odbędzie się Grand Prix PCA, które będą również eliminacjami do Mistrzostw Europy BodyPower Birmingham w Wielkiej Brytanii.

A jesienią czyli 19 października odbędą się u nas Mistrzostwa Polski PCA, które będą również eliminacjami do Mistrzostw Świata.

Obie imprezy odbędą się po raz kolejny w Teatrze Muzycznym więc o organizację i walory estetyczne możemy być spokojni. Cieszę się, że ktoś wreszcie docenia nasze miasto i organizuje tak ważne zawody na ziemi łódzkiej, odliczam dni do tej imprezy 😎
Źródło: Facbook PCA Poland

Źródło: Facbook PCA Poland

Źródło: Facbook PCA Poland

Źródło: Facbook PCA PolandZobacz również

0 comments