Swift

Masz za dużo pieniędzy? Kup Somatodrol - opinia

Najlepszy sposób na promocje nowego suplementu? Nazwa podobna do produktów sterydowych oraz twarz znanego kulturysty. Producenci Somatodrol taką właśnie drogę obrali...Co gorsza ludzie nadal dają się nabrać na ten chwyt bo jest to produkt o który pytacie mnie bardzo często. Żeby oszczędzić Wam pieniędzy i czasu na pisanie pytań oraz sobie na odpowiedź powstał ten wpis :)


Może w tytule wpisu trochę przesadziłem, bo produkt o którym chce dziś powiedzieć parę słów (Somatodrol) nie jest do końca bezwartościowy ale ma się to nijak do obiecanek z reklam. Jak zobaczyłem, że Krzysztof Piekarz swoje osiągnięcia zawdzięcza temu wynalazkowi postanowiłem przyjrzeć mu się bardziej, okazało się, że tan magiczny produkt to nic innego jak AAKG, Beta-Alanina, B12 i Guarana...Bez fajerwerków, a dodatkowo nie jest napisane jakie proporcje poszczególnych składników zawiera porcja...

Jeżeli uważasz jednak, że taka kompozycja to optymalna suplementacja do osiągnięcia wymarzonej sylwetki skomponuj sobie takie zestaw:
Zestaw za 90zł (tyle ile kosztuje 60 kaps Somatodrolu), a starczy na dużo dłużej. Dodatkowo samodzielnie możecie dostosować ilość danego składnika pod indywidualne zapotrzebowanie.

Na sam koniec jeszcze cytat ze strony bo mocno mnie rozbawił:
Osoby, które testowały produkt przed wprowadzeniem go na rynek, regularnie ćwicząc, przez 3 miesiące zyskały od 8 do 14 kg czystej masy mięśniowej.
Poważnie?? Skoro takie cuda daje ten produkt to czemu czarny rynek dopingu nadal kwitnie? I jeszcze zdjęcia przed  i po. Zawsze jak takie widzę mam w głowie ten obrazek (tak samo prawdziwy)Patrzcie realnie na świat. Zawsze jak ktoś obiecuje przybranie 15 kg suchej masy mięśniowej w 3 miesiące czy schudnięcie 20 kg w miesiąc powinna się Wam zapalić w głowie "lampka". Każdy chciał by maksymalnie przyspieszyć efekty swojej pracy ale niestety nie ma drogi na skróty. Żaden magiczny produkt nie wykona za Was pracy. Żeby osiągnąć cel potrzeba determinacji, samozaparcia i ciężkiej pracy. Odpowiednio zbilansowana dieta oraz ciężkie treningi to jedyna recepta na sukces. 


Zobacz również

1 komentarze

  1. Dla mnie to opakowanie przypomina raczej opakowanie propolisu, ze stoiska z miodami :). Ale z tego wszystkiego najlepsze jest to zdjęcie, po prostu mnie "rozwaliło". A co do samego produktu to jeśli producent stosuje takie chwyty, to jak dla mnie bardziej sobie szkodzi niż pomaga, chociaż jak widać (coraz więcej osób pyta mnie...) to jednak następuję stopniowy zanik mózgu u ludzi, skoro wierzą w takie cuda.

    OdpowiedzUsuń