Swift

Mistrzostwa Europy w Kulturystyce i Fitness IFBB Santa Susanna 2018 Wyniki

Polska kadra już w kraju po Mistrzostwach Europy w Kulturystyce i Fitness, które odbyły się w miniony weekend w Santa Susanna więc czas na wyniki.
Poniżej zwycięzcy każdej kategorii oraz miejsca naszych Polskich zawodników.
Pomimo, że żadne Open nie wpadło w nasze ręce możemy pochwalić się sporym dorobkiem medali.
Najbardziej chyba mnie cieszy złoto tegorocznej debiutantki czyli Patrycji Słaby.
Polska miała do powołania pulę zawodników, warto zwrócić uwagę jak  wygląda procentowy rozkład kulturystyki do bikini czy fitness plażowego... To pokazuje obecne trendy...
Wszystkim zawodnikom szczerze gratuluję i życzę dalszych sukcesów!

Men's Physique up to 170 cm

1. Adrian Dlugokecki

Men's Physique up to 173 cm

1. Renatas Suleimanovas
12. Kamil Kozlik
Nie sklasyfikowanie:
Michal Jankowski
Daniel Myszkowski

Men's Physique up to 176 cm

1.  Cristiano Iommetti
2. Piotr Majchrowicz

Men's Physique up to 179 cm

1. Pierre Eriksson
2. Piotr Zielinski
14. Pawel Marciniak

Men's Physique up to 182 cm

1. Tolga Hatay
8. Jakub Obara

Men's Physique over 182 cm

1. Momar Bah

Men's Physique OVERALL

1. Renatas Suleimanovas

Muscular Men's Physique, Open

1. Fardo Popal
10.  Adrian Dzielak

Men's Classic Bodybuilding up to 171 cm

1. Claudio Adam

Men's Classic Bodybuilding up to 175 cm

1. Josep Mayoral

Men's Classic Bodybuilding up to 180 cm

1. Patricio Martin

Men's Classic Bodybuilding over 180 cm

1. Pavel Konoshevich

Men's Classic Bodybuilding OVERALL

1. Patricio Martin

Men's Bodybuilding up to 70 kg

1. Marcos Pereira

Men's Bodybuilding up to 75 kg

1. Raigo Kuusnomm

Men's Bodybuilding up to 80 kg

1. Daniel Roshkov

Men's Bodybuilding up to 85 kg

1. Krzysztof Skryplonek

Men's Bodybuilding up to 90 kg

1. Zhivko Petkov

Men's Bodybuilding up to 95 kg

1. Andrea Bolzoni

Men's Bodybuilding up to 100 kg

1. Pablo Llopis
5. Dominik Halas

Men's Bodybuilding over 100 kg

1. Marti Pozzi
7. Piotr Piechowiak

Men's Bodybuilding OVERALL

1. Marti Pozzi

Men's Games Classic Bodybuilding, Open

1. Alexandr Barbashin

Men's Wheelchair Bodybuilding Open

1. Muhammet Ali Bulgay

Mixed Pairs

1. Sónia Semedo, Cláudio Adam
2. Aleksandra Krzyworzeka, Piotr Piechowiak

Women's Bikini-Fitness up to 158 cm

1. Sandra Kazlauskiene
14. Katarzyna Dmochewicz

Women's Bikini-Fitness up to 160 cm

1. Lina Berjarano
8. Martyna Witkowska

Women's Bikini-Fitness up to 162 cm

1. Yulia Egorova
2. Anna Wozniakowska

Women's Bikini-Fitness up to 164 cm

1. Mariya Barkhudarova
8. Katarzyna Oleskiewicz-Szuba

Women's Bikini-Fitness up to 166 cm

1. Khrystyna Karangel
3. Katarzyna Rodzik

Women's Bikini-Fitness up to 169 cm

1. Allison Testu
Nie sklasyfikowana
Ewelina Szala

Women's Bikini-Fitness up to 172 cm

1. Oksana Oleinik
2. Magdalena Stawisinski
9. Emilia Kostanska

Women's Bikini-Fitness over 172 cm

1. Maryna Oborska
9. Oliwia Mojsiej
12. Alicja Pyszka-Bazan

Women's Bikini-Fitness OVERALL

1. Maryna Oborska

Women's Bodyfitness up to 158 cm

1. Nadiia Stoliarova

Women's Bodyfitness up to 163 cm

1. Virginija Kaminska
5. Karolina Wrobel

Women's Bodyfitness up to 168 cm

1. Nathalie Jensen
4. Anna Andrzejewska

Women's Bodyfitness over 168 cm

1. Aksana Yukhno

Women's Bodyfitness OVERALL

1. Virginija Kaminska

Women's Wellness Fitness up to 158 cm

1. Sabrina Villari
3. Dagmara Dominiczak

Women's Wellness Fitness up to 163 cm

1. Nikoletta Sularz

Women's Wellness Fitness over 163 cm

1. Olga Kulinych
6. Natalia Reslinska

Women's Wellness Fitness OVERALL

1. Olga Kulinych

Women's Fitness up to 163 cm

1. Nikolett Szabó
8. Kalina Zygowska

Women's Fitness over 163 cm

1. Kristína Juricová
2. Aleksandra Kępa

Women's Fitness OVERALL

1. Nikolett Szabó

Men's Fitness Open

1. Nazar Kharkhun

Women's Physique, Open

1. Viktoriia Pohribniak
2. Aleksandra Krzyworzeka

Junior Women's Bikini-Fitness up to 160 cm

1. Patrycja Slaby

Junior Women's Bikini-Fitness up to 166 cm

1. Valeriia Buhaieva
12. Natalia Pigoń
13. Maria Pisarek

Junior Women's Bikini-Fitness over 166 cm

1. Neda Silkinytė
4. Patrycja Zahorska

Junior Women's Bikini-Fitness OVERALL

1. Neda Silkinytė

Master Women's Bikini-Fitness 35-39 years, up to 163 cm

1. Radka Szombathová
6. Ludmila Wojdak

Master Women's Bikini-Fitness 35-39 years, over 163 cm

1. Anita Kuczmanova
5. Maja Olszewska
6. Joanna Nejman

Master Women's Bikini-Fitness 40-44 years, Open

1. Katarzyna Boik
11. Anita Szymczak

Master Women's Bikini-Fitness +45 years, Open

1. Katarzyna Kowalik

Master Women's Bikini-Fitness OVERALL

1. Radka Szombathová

Master Women's Bodyfitness 35-39 years, Open

1. Tatyana Tymoshenko
8. Marta Laskowska
9. Malgorzata Kurek
10. Julia Cugier
13. Agnieszka Zembron-Chudzicka

Master Women's Bodyfitness 40-44 years, Open

1. Elena Rakcheeva
13. Ewa Jonska

Master Women's Bodyfitness over 45 years, Open

1. Esta Pilt

Master Women's Bodyfitness OVERALL

1. Elena Rakcheeva

Junior Men's Physique up to 174 cm

1. Berk Demiralp

Junior Men's Physique up to 178 cm

1. Javier Moreno

Junior Men's Physique over 178 cm

1. Destine Obakhavbaye
5. Sandro Sołowiej
8. Maciej Kierzk

Junior Men's Physique OVERALL

1. Destine Obakhavbaye

Junior Men's Classic Bodybuilding, Open

1. Volodymyr Andreishyn

Junior Men's Bodybuilding up to 75 kg

1. Pedro Gallardo
7. Kamil Uroda

Junior Men's Bodybuilding over 75 kg

1. Arthur Mileris

Junior Men's Bodybuilding OVERALL

1. Pedro Gallardo

Master Men's Classic Bodybuilding 40-44 years, Open

1. Manuel Sanchez
3. Rafal Frydrychowicz
5. Pawel Drozdowski
17. Lukasz Kmuk

Master Men's Classic Bodybuilding 45-49 years, Open

1. Stephan Bris

Master Men's Classic Bodybuilding over 50 years, Open

1. Eduardo Lopez

Master Men's Classic Bodybuilding OVERALL

1. Manuel Sanchez

Master Men's Bodybuilding 40-44 years, up to 80 kg

1. Julio Portet Mas

Master Men's Bodybuilding 40-44 years, up to 90 kg

1. Zbyněk Ceradský
3. Dawid Pieczynski

Master Men's Bodybuilding 40-44 years, over 90 kg

1. Ivan Surovtsev

Master Men's Bodybuilding 45-49 years, up to 80 kg

1. Oscar Marin
2. Mariusz Balazinski

Master Men's Bodybuilding 45-49 years, up to 90 kg

1. Jose Luis Castano Rodriguez

Master Men's Bodybuilding 45-49 years, over 90 kg

1. Juan Machado
2. Sebastian Kukuc
7. Piotr Wierzchanowski

Master Men's Bodybuilding 50-54 years, up to 80 kg

1. Francisco Quintana

Master Men's Bodybuilding 50-54 years, over 80 kg

1. Pedro Villa
6. Krzysztof Kazmierczak

Master Men's Bodybuilding over 55 years, up to 75 kg

1. Gunnar Paasche
2. Albert Szczygielski

Master Men's Bodybuilding over 55 years, over 75 kg

1. Roberto Massagli

Master Men's Bodybuilding OVERALL

1. Juan Machado

Master Men's Physique 40-44 years, Open

1. Ricardo Ferreira
14. Paweł Pepłonski

Master Men's Physique 45-49 years, Open

1. Antonio Damiano

Master Men's Physique over 50 years, Open

1. Costin Ilinca

Master Men's Physique OVERALL

1. Antonio Damiano

Junior Women's Fitness up to 163 cm

1. Anna Hepnerová

Junior Women's Fitness over 163 cm

1. Panna Frauenberger

Junior Women's Fitness OVERALL

1. Anna Hepnerová

Junior Men's Fitness, Open

1. Michal Barbier
3. Dominik Jewiak

Junior Women's Bodyfitness Open

1. Senni Nieminen

Master Women's Physique +35 years, Open

1. Ethel Heredia

Źródło: https://www.ifbb.com

Zobacz również

0 komentarze