Swift

Recenzja siłowni #Atmosfera Fitness & Wellness

Kolejna Łódzka siłownia na tapecie. Tym razem na życzenie jednego z czytelników.

Atmosfera to jeden z klubów Fitness na Retkini. Niedawno obchodzili 2 urodziny klubu więc sprzęt oraz wystrój jest dość nowoczesny. Ogólnie klub bardzo dobrze się prezentuje.
Oprócz siłowni (dość ciasno ale o tym później) do dyspozycji Klientów są 2 sale w których odbywają się różne zajęcia np. rowerki, zumba, pilates czy joga.
Zajęcia prowadzone są przez bardzo sympatycznych i kompetentnych instruktorów, zazwyczaj te prowadzone przez Kamile są baaardzo oblegane więc trzeba się na nie odpowiednio wcześnie zapisać.
Wypunktuje plusy i minusy żeby było przejrzyście:
PLUSY:
  1. Atmosfera - To chyba największy plus tego miejsca. Ludzie ogromnie mili i życzliwi. Jak wszedłem drugi raz na trening wszyscy witali mnie jak bym tam trenował ze 2 lata (znali mnie z imienia, byli mili i życzliwi). Zarówno Panie z recepcji jak i instruktorzy bardzo dobrze dobrani pod względem osobowości. Uśmiech na ich twarzach nigdy nie znika
  2. Instruktorzy - Cały czas na sali jest przynajmniej jeden instruktor który służy radą i pomocą za darmo. To szczególnie ważne dla początkujących.
  3. Czystość - praktycznie cały czas dyskretnie chodzi ktoś po salach i sprząta (myje podłogi, zamiata, wyciera sprzęt itd) Nie robi tego jakoś nachalnie więc nie przeszkadza to w niczym a efekt jest bardzo dobry.
  4. Sauna oraz SPA - Sauna wliczona w cenę, za SPA trzeba niestety płacić, ale warto mieć takie rzeczy w jednym miejscu.
  5. POLO Market na tym samym parkingu- może i pierdoła ale w za jednym zamachem można poćwiczyć i zrobić zakupy...jestem praktyczny więc dla mnie to dobry argument :)
  6. Eventy - Rzecz niespotykana w Łodzi, w lato "atmosfera na zdrowie" czyli raz w tygodniu świetna zabawa na świeżym powietrzu np. corssfit, koszykówka itd., do tego w lato bieganie i inne sporty które można uprawiać na dworze. Takie podejście powoduje ogromne zżycie się z klubem i jego członkami. Jak dla mnie ogromny plus za to że chce im się takie coś organizować!
MINUSY: (żeby nie było tak słodko)
  1. Ciasno - niestety klub jest mocno oblegany, szczególnie wieczorami więc na siłowni jest dość ciasno. 
  2. Cena - klub nie dla każdego... Jak na łódzkie realia to cena dość wysoka. Są w łodzi siłownie gdzie za cenę jednego karnetu mamy przynajmniej 2 miesiące treningów. Ale jedno woleć moim zdaniem warto dołożyć.
  3. Zapisy na ćwiczenia - wiem, że ludzi chętnych jest dużo, ale np, moja żona jak chce iść w poniedziałek na ZUMBE (zakochana w sposobie prowadzenia, podobno najlepsze ćwiczenia w świecie, super prowadząca itd) musi wstać z samego rana w sobotę i dzwonić żeby się zapisać...
To by było na tyle. Jak widzicie więcej plusów niż minusów. Gdybym miał bliżej i nie było by tłoku, pewnie chodził bym do tego klubu regularnie.
Nie wiem czy jest to możliwe aby właściciel dokupił sąsiednie pomieszczenia i rozbudował klub, wtedy na pewno ćwiczyło by się tam super. Teraz niestety trochę za ciasno...
Na koniec kilka zdjęć:
#Atmosfera

#Atmosfera

#Atmosfera
Zapraszam ponownie na mój blog kulturystyczny.
Jeżeli chcecie abym poruszył jakiś temat to piszcie!

Zobacz również

1 comments