Swift

„Czy wszystko gra?” Mężczyźni, badajcie się! Kompleksowe badania ze zniżką

Jeszcze parę lat temu, gdy słyszałem, że ktoś ma nowotwór było to coś nietypowego... Teraz chyba każdy z nas ma w rodzinie lub w wśród najbliższych kogoś kto chorował/choruje! 
Przetworzona żywność, jakość powietrza, styl życia... wszystko to powoduje, że coraz więcej osób i to w coraz młodszym wieku dopada choroba. 
Niby wszyscy wiedzą o profilaktyce, że wcześniejsze wykrycie zagrożenia to większa szansa na wyleczenie, ale kto z nas poszedł na badania? Kto nie przekłada tego na "kiedyś"? Właśnie teraz jest idealny moment aby wziąć się za swoje zdrowie!

Rusza jesienny etap ogólnopolskiej Kampanii profilaktycznej „Czy wszystko gra?”. 

Mężczyźni, w specjalnie obniżonej o ponad połowie cenie, mogą wykonać kompleksowe badania w zależności od potrzeb:

  • Pakiet Ogólnie męski (15 badań)

Pakiet ogólny badań w dużej częściej jest uniwersalny. Służy on badaniom profilaktycznym, przesiewowym czyli takim, które powinno wykonywać się u wszystkich aby wychwycić „w zarodku” potencjalne zagrożenia zdrowotne. 
Badanie obejmuje: Morfologia krwi, OB, CRP, Fibrynogen, D-dimer, ilościowo, Lipidogram, Glukoza, ALT, GGTP, Kreatynina, Kwas moczowy, Magnez, TSH, Testosteron, PSA całkowity.

  • Pakiet szczególnie męski

Specjalistyczny pakiet badań skierowany na przesiewową diagnostykę infekcji urologicznych. Zakażenia STI (ang. sexually transmitted infections) czyli przenoszone drogą płciową bardzo często, zwłaszcza u panów, przebiegają bezobjawowo. Nieleczone mogą powodować, obok infekcji dolnych dróg moczowo-płciowych, również zapalenie najądrzy, gruczołu krokowego, a nawet  prowadzić do bezpłodności. 
Badanie obejmuje: Chlamydia trachomatis, Neisseria gonorrhoeae, Mycoplazma genitalium, Mycoplazma hominis, Ureaplasma urealyticum oraz Ureaplasma parvum, Trichomonas vaginalis

Zachęcam do pobierania bonów zniżkowych TUTAJ

Laboratorium DIAGNOSTYKA nagradza kreatywne osoby, które dodatkowo będą mogły wygrać wartościowe nagrody – pobyty dwuosobowe z zabiegami w Hotelu Centuria Wellness & SPA, zestawy nagród od Fundacji ZIKO dla Zdrowia – zestawy kosmetyków i torebki marki Wojewodzic.

Wiem, że temat wstydliwy... szczególnie to my faceci nie lubimy okazywać swoich słabości, ale warto spojrzeć na to z innej strony. Kiedy byłeś na przeglądzie swojego samochodu? Jak często oddajesz go na warsztat, a kiedy byłeś zbadać sam siebie? Twoje zdrowie jest chyba ważniejsze więc zacznij o siebie dbać!

Zdaję sobie sprawę, że czyta mnie wiele kobiet, tutaj do was apel drogie Panie: zadbajcie o swoich mężczyzn, możecie same pobrać voucher ze zniżką TUTAJ i wysłać swojego mężczyznę/syna/kolegę na badania, nie czekając aż on sam to zrobi.
Źródło grafiki: www.pixabay.com

Zobacz również

0 comments