Swift

FIWE – Międzynarodowe targi Fitness & Wellness - Impreza roku!


Każdy fan sportów sylwetkowych odlicza już dni do FIWE czyli największego wydarzenia branży Fitness & Wellness w Europie Środkowo - Wschodniej! Dla tych, którzy nie znają szczegółów pigułka imprezy:

Gdzie:
Warszawa, Expo XXI, Prądzyńskiego 12/14
Kiedy:
8-9 październik 2016r.

Ambasadorką targów FIWE została Andreia Brazier – 4xFitness World Champion, a na zaproszenie magazynu KiF specjalnie na targi przyleci do Polski Cornelia Ritzke!
Ambasadorami z polski są takie gwiazdy jak Michał Karmowski, Akop i Sylwia Szostak, Kasia Dziurska, Michał Materla, Paweł Głuchowski, Marta Hordyjewska, czy Małgorzata Mączyńska 
W tegorocznej edycji swój udział potwierdziło ponad 70 gwiazd sportu m.in. Kuba Rzeźniczak, Agnieszka Kułaga, Rafał „Kulturysta” Moks, Justyna Soja, Daniel Omielańczuk, Mariusz Mróz, Łukasz Dabbachi, Tomek Słodkiewicz, Marta Banasik, Marek "Oley" Olejniczak, Alina Pettke, Piotrek Borecki.

FIWE EXPERTS – platforma biznesowa przeznaczona dla przedsiębiorców, managerów i kadry instruktorskiej z branży fitness & wellness. Jest ona swoistym kompendium fachowej, sprawdzonej i unikatowej wiedzy. W ramach FIWE EXPERTS obędzie się międzynarodowe spotkanie branży, networking, coaching, warsztaty, konferencje i panele dyskusyjne, które ułatwią nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi partnerami.

FIWE FANS - spotkania z największymi gwiazdami sportu , osobami z inspirującą karierą zawodniczą w Sportach siłowych, sportach walki oraz przedstawicielami dyscyplin olimpijskich. Nowością w 2016 roku będzie sala Fiwe Motywacja czyli możliwość poznania niesamowitych historii ludzi którzy dla pasji poświęcili wszystko.

FIWE PERSONAL TRAINER – cykl wykładów i szkoleń dedykowanych dla trenerów personalnych. Podczas prelekcji dowiemy się wszystkiego co związane jest z zawodem trenera. Jak zacząć, jak wyróżnić się na tle konkurencji, jakie techniki i metody stosować. Poznamy wszystkie nowości i trendy. Trenerzy – wszystko czego szukacie znajdziecie w jednym miejscu.

MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW I WETERANÓW W KULTURYSTYCE I FITNESS - podczas dwóch dni targów FIWE odbędą się Mistrzostwa Polski Juniorów i Weteranów w Kulturystyce & Fitness! To jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń na polskiej scenie sportów sylwetkowych. Na zawodach zobaczymy tych którzy zaczynają i są na etapie budowania swojej wymarzonej sylwetki, a także tych którzy swoją formą i wiekiem stali się żywym świadectwem na to, że sport to zdrowie! 

MISTRZOSTWA POLSKI W PODNOSZENIU CIĘŻARÓW DO LAT 23 - po raz pierwszy w Polsce zawody organizowane przez Polski Związek Podnoszenia Ciężarów odbędą się na targach fitness FIWE.

FIWE STREET WORKOUT - w ramach Strefy Street Workout odbędą się dwie ogólnopolskie imprezy - Street Workout Showcase oraz Bar Battle 2016. Pierwszego dnia blisko 50 atletów z całej Polski zaprezentuje swoje umiejętności na specjalnie przygotowanej konstrukcji drążków i poręczy.

Trzy hale wystawiennicze zgromadzą ponad 200 wystawców i 30 000 zwiedzających Złotym Sponsorem  targów FIWE została firma ALE Active Life Energy, Srebrnym Sponsorem targów FIWE została firma BAUER FITNESS, Mecenasami targów zostały firmy Optimum Nutrition oraz BSN. Głównym Partnerem TOP GYM, oficjalny dystrybutor LIFE FITNESS natomiast Partnerami targów FIWE są firmy BioTechUSAMega FormAll NutritionApus Sports6pak NutritionSport Definition oraz Neo Fusion.

Jeżeli ktoś z Was jeszcze nie ma biletów niech nie zwleka ponieważ liczba miejsc w promocyjnej cenie jest ograniczona! Oto LINK do biletów. Wszystkie informacje dostępne na stronie: http://fiwe.pl 

Zobacz również

6 comments

 1. Faktycznie, impreza roku. Program już się zapowiada obiecująco. Ciekawe, że mistrzostwa Polski w podnoszeniu ciężarów do lat 23 odbędą się właśnie przy tej okazji. Fajny pomysł.

  OdpowiedzUsuń
 2. Cześć. Jakie białko polecasz najbardziej? Wpc z ostrovitu czy hi tec whey c6? Bcaa tej samej firmy co odżywka białkowa czy lepiej mieszać, np bialko z hi tec a bcaa z ostrovitu? Dzięki za odpowiedz

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdecydowanie Whey C-6
   Ostrovit jedynie ze względu na cenę się wyróżnia, ale jeżeli chodzi o jakość to daaleko za C-6. To samo tyczy się Bcaa, Ostrovit w przypadku gdy braki w portfelu :)

   Usuń
 3. Dzięki za odpowiedź. Czyli bcaa z hi tec lepsze? Czy polecasz innej firmy? Z Twojego rankingu bcaa wynika że to z ostrovitu ma czyste bcaa gram na gram suplementu a inne to już różnie....

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie ma problemu, staram się odpowiadać na pytania czy wiadomości :)
  Co do Bcaa, moje top3 to Hi-tec, Activlab i KFD. Teraz mam to ostatnie i jestem zadowolony, a cena nie aż tak bardzo odbiega od Ostrovitu, którego smak jest koszmarny...Jednak minimalna zawartość dodatków smakowych jest potrzebna :)

  OdpowiedzUsuń