Swift

Wspieramy wydarzenie! „ZOSTAŃ CROSSFITOWYM PSUBRATEM - crossfitowym nikczemnikiem w dobrej wierze”

Dobro powraca głosi popularne powiedzenie i powiem Wam, że coś w tym jest! Dlatego jak tylko macie szansę zrobić coś dobrego, nie wahajcie się. W niedziele 9 października będzie właśnie taka okazja! Wszyscy skorzystają! Wy ponieważ będziecie mogli się poruszać i po rywalizować oraz zwierzęta za schroniska na które przekazany zostanie dochód z całej imprezy. Dodatkową korzyścią będzie możliwość sprawdzenia się z gwiazdami CrossFitu. 

Szczegóły:

Charytatywne Zawody „ZOSTAŃ CROSSFITOWYM PSUBRATEM - crossfitowym nikczemnikiem w dobrej wierze” to pierwsze takie wydarzenie w kraju! Każdy kto dźwiga, podciąga się i po prostu sporo potrafi będzie mógł konkurować z profesjonalistami, posiadaczami wielu tytułów i gwiazdami CrossFitu. Organizatorzy przygotowali dla uczestników dwie kategorie: Man i Woman. W każdym z heatów wystąpi jeden z najlepszych CrossFiterów/CrossFiterek, a pozostałe miejsca w heatach zostaną przeznaczone dla uczestników. Aby wziąć udział w zawodach trzeba przejść kwalifikacje. 1 WOD kwalifikacyjny - http://bit.ly/2cpRyWb. Czas na wysłanie wyników z pierwszego WODa mija o godz. 23:59 w niedzielę, 18 września! 
Zakwalifikowane osoby otrzymają zaproszenie na zawody 1 października. Wtedy to zostaną przeprowadzone 3 treningi, aby metodą eliminacji dojść do finałowego WODa, w którym znajdą się uczestnicy z najlepszymi wynikami oraz najlepsi zawodowcy.
Celem zawodów jest pomoc schroniskom dla bezdomnych zwierząt. Uczestnicy pomogą szczególnie, bo cały dochód ze sprzedaży „wpisowego” i wejściówek zostanie przeznaczony na wsparcie placówek i ich czworonożnych podopiecznych. Dla zwycięzców przewidywana jest nagroda pieniężna, którą… przekażą oni na wskazane przez siebie schronisko :)
Kiedy? 9 października 2016 r., godz.: 9:00-18:00
Gdzie? CrossFit Wilanów, Zawodzie 16, 02-981 Warszawa
Ile? Koszt wpisowego to 70 zł: 20 zł płatne przed zakwalifikowaniem i 50 zł po kwalifikacji. 
Więcej informacji: http://bit.ly/2c3xycp.
Organizatorami wydarzenia są Fundacja Sarigato i bloger CrossFitowy ZRUP. Współorganizatorzy: CrossFit Wilanów oraz CrossFit Dopamine.

Jak widzicie, zapowiada się świetna zabawa, a przy okazji każdy z Was będzie miał dobry uczynek na swoim koncie. Ktoś na górze na to patrzy i się zrewanżuje :) 

Zobacz również

0 comments