Swift

WALDEN FARMS - 0 kcal

Często w filmikach na YouTube można zauważyć, że kulturyści aby "osłodzić" sobie jakieś danie lub gdy po prostu mają ochotę na coś słodkiego jedzą dipy, syropy itd. Nawet przed zawodami, gdy restrykcje w diecie są ogromne pozwalają sobie na takie cuda. Czemu? bo mają 0 kcal! Nie możliwe?
Pogrzebałem trochę w Internecie, wszystkie te pyszności są firmy Walden Farms.
Czy ktoś z Was miał okazję próbować tych sosów? Czekoladowy czy karmelowy wyglądają przepysznie. Do omleta na śniadanie jak znalazł.
Patrząc w ofertę nie tylko słodkie sosy można znaleźć z tej firmy. Mają baardzo szeroki asortyment i wszystko 0 kcal.
Jeżeli próbowaliście tych produktów, podzielcie się proszę opinią bo jestem bardzo ciekawy.
Ich ceny może nie są najniższe ale jeżeli naprawdę smakują tak jak wyglądają to warto wydać parę groszy aby bez wyrzutów sumienia "osłodzić" sobie dzień :)
Czekam na Wasze opinie na blogu na na priv.
Jeżeli będą pozytywne to przy następnych zakupach dorzucę coś na próbę i zdam relację.

WALDEN FARMS


Zobacz również

1 comments

  1. W smaku ok. Mam dip czekoladowy, sos karmelowy i keczup. To są produkty na bazie wody destylowanej z dodatkami. Kwestia szkodliwosci dla organizmu - są słodzone sukralozą, która to przez dłuższy czas pro zdrowotna nie jest. Od czasu do czasu można. Nie jest to 100% smak czekolady czy karmelu, ale zaskakuje na plus. W konsystencji bardziej wodniste niz tradycyjne syropy czy dipy. Keczup też bardzo wodnisty. Dla mnie ok, ale od czasu do czasu ze względu na skład chemiczny. Wolę takie rzeczy "prosto z drzewa" i własnej roboty czekoladę.

    OdpowiedzUsuń