Swift

#Blog kulturystyczny - #Suplementacja, #Trening, # Odżywianie - jednym słowem #Kulturystyka

Jeżeli trafiłeś na mój blog kulturystyczny, to pewnie tak jak ja interesujesz się Sportem, Racjonalnym odżywianiem lub Suplementacją.

Na początku może napiszę kilka słów o sobie:
Mam 28 lat, swoją przygodę z siłownią rozpocząłem zaraz po osiągnięciu pełnoletności...Oczywiście nie trenuje od tamtej pory regularnie, po drodze w moim życiu miało miejsce wiele epizodów  które uniemożliwiły mi treningi.
Może wydać się to śmieszne ale jak zaczynałem treningi nie było zbyt wiele źródeł informacji które
ułatwiły by przygodę z tym sportem. Wszystko co posiadałem o kulturystyce to książka "Współczesny Hercules" oraz 2 numery gazety Flex :) Reszta to wskazówki kolegów z siłowni i eksperymenty na samym sobie.

Z odżywianiem było już mi zdecydowanie łatwiej. Poszedłem do technikum Gastronomicznego dzięki czemu nabyłem dużą wiedzę z dietetyki (nie wspominając o tym, że nauczyłem się jak przygotować smaczne i zbilansowane dania).

Ostatnią dziedziną z której wiedzą chciał bym się podzielić jest Suplementacja. Przez te kilka lat
miałem okazje przetestować wiele odżywek i suplementów których działaniem chętnie się podzielę.
Na pewno polecę kilka sprawdzonych pozycji oraz postaram się Was przestrzec przed wydaniem pieniędzy na produkty które nie przynoszą pożądanego efektu.
W międzyczasie ukończyłem kurs dzięki czemu jestem Certyfikowanym Trenerem Personalny. Oczywiście najtrudniejszym i najbardziej wymagającym Klientem jestem sam dla siebie.

Nie chce Was już więcej zanudzać, jak na jeden wpis chyba wystarczy.Mam nadzieję, że będziecie tu często zaglądać i czytać moje wpisy.Póki co idę na trening (dziś plecy więc ciężkie ćwiczenia mnie czekają)
Miłego dnia!

Zapraszam ponownie na mój blog kulturystyczny!

Zobacz również

0 comments